Továbbképzéseink: Körömtábor 2009 Nyomtatás E-mail
A közelmúltban, immár harmadszor került megrendezésre a Crystal Nails szervezésében a balatonlellei Körömtábor. Az eddigi sikereket bizonyítja az, hogy ezúttal is maximális létszámmal, mintegy hatvan műköröm építővel működött az eddig is jól bevált tábor. Számos külföldi szakmabeli is tiszteletét tette a rendezvényen, érkeztek műkörmös kollégák Olaszországból, Romániából, az Amerikai Egyesült Államokból, Németországból és Ausztriából.
A szakmai programban szerepelt porcelán, valamint zselé technikai képzés,díszítés porcelánnal, zselével és akrillal egyaránt. Naponta, a képzés befejeztével az oktatók értékelték az elkészült munkákat. Ezek alapján a 60 körmösből 10 kolléganő kapott Mesteroklevelet a 90 % feletti teljesítményéért, a 70 % felettiek Technikusi oklevelet, ez alattiak pedig basic oklevelet kaptak.
A tábor mindenképp szakmai többletet adott azoknak, akik eddig nem tudtak megfelelően felépített, tartós, stabil körmöket készíteni. Megtanulhatták a legtöbb építési hibalehetőség okát és annak kiküszöbölését. Díszítés terén pedig a legújabb, legtrendibb körmök készítését sajátították el, valamint a különféle anyagcsoportok együtt használhatóságát.
A tábor alapszabályként adta a körmösöknek azt, hogy a munkájuk során magukkal szemben igényesek legyenek. Az emberi, kollegális kapcsolatok, új barátságok kialakulása pedig szintén hozzájárult e csodálatos szakma még nagyobb szeretetéhez.
 

Képzési naptár

Július 2010
H K SZ Cs P SZ V
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Képzés ajánló

Szavazás

Milyen képzés érdekel a leginkább?